Navijáky

navijak_logo.jpg

Elektrické lanové navijáky

 

Elektrické navijáky využijete zejména jako offroad navijáky, pro odtahovku, nebo ATV-čtyřkolky. Montáž i zapojení je velice jednoduché.Už nikdy se Vám nestane, že by jste na offroad výletě v těžkém terénu zapadli a čekali na pomoc ...Už nikdy nebudete muset na přepravník aut, nebo odtahovku, zdlouhavě natahovat auto bez kol ručním navijákem...vaší ATV čtyřkolku je schopný náš naviják vytáhnout i na strom....Je čas ulehčit si práci. Navijáky se ovládají pomocí kabelového ovládání, nebo můžete použít dálkové bezdrátové ovládání navijáku. Nyní již nemusíte platit za lanové navijáky renomovaných firem desítky tisíc korun.

Naše firma nabízí nové, vylepšené a zesílené modely těchto navijáků. Skříň s relé je nyní umístěna na motoru ,mimo lanovou část. Převodovka navijáku je vyrobena z odolnějšího materiálu a motorová část navijáku je modifikována pro vyšší výkon ,tím nedochází k poruchám a přetížením.Vybrali jsme pro Vás nejprodávanější modely elektrických navijáků, u kterých rozhoduje zejména nízká váha a vysoká tažná síla, to vše za nejnižší ceny v ČR .Jsme přímí dovozci , proto vám můžeme nabídnout naše lanové navijáky levněji než ostatní firmy. Klademe důraz na spokojenost zákazníka, proto případné reklamace řešíme ve velice krátkém termínu. Nabízíme Vám také příslušenství k navijákům: Speciální montážní plotnu MULTIMONT, lehké SYNTETICKÉ LANO, nebo KLADKY a SPONY pro navijáky.

Vše najdete v oddělení eshopu Navijáky na auta,ATV

Prodáváme tyto modely navijáků:

 

 

ELEKTRICKÝ NAVIJÁK GOLEMWINCH 12 000 lb,12V
ELEKTRICKÝ NAVIJÁK GOLEMWINCH 12 000 lb,12V
Elektrický naviják Golemwinch 5,4 tun.Nejoblíbenější model používaný pro odtahovky, větší offroad vozidla, stahování dřeva v lese apod.
Cena: 10 800 Kč

ELEKTRICKÝ NAVIJÁK GOLEMWINCH 12 000 lb,24V
ELEKTRICKÝ NAVIJÁK GOLEMWINCH 12 000 lb,24V
Nejoblíbenější a nejprodávanější model používaný pro odtahovky, větší offroad vozidla, stahování dřeva v lese apod. 24V
Cena: 10 800 Kč

ELEKTRICKÝ NAVIJÁK GOLEMWINCH 6000 lb,12V
ELEKTRICKÝ NAVIJÁK GOLEMWINCH  6000 lb,12V
Střední naviják vhodný pro menší odtahovky a lehčí offroad vozidla, vyniká nižší hmotností a menšími rozměry díky užšímu bubnu s lanem
Cena: 8 300 Kč

ELEKTRICKÝ NAVIJÁK GOLEMWINCH 12 000 lb,12V Syntetik
ELEKTRICKÝ NAVIJÁK GOLEMWINCH 12 000 lb,12V Syntetik
Odlehčená verze nejprodávanějšího navíjáku pro odtahovky a offroady s lehkým syntetickým lanem a hliníkovým průvlakem
Cena: 13 800 Kč

ELEKTRICKÝ NAVIJÁK PRO ČTYŘKOLKY 3500 lb, 12V
ELEKTRICKÝ NAVIJÁK PRO ČTYŘKOLKY  3500 lb, 12V
Elektrický naviják pro čtyřkolky GOLEMWINCH je nepostradatelným pomocníkem při práci v terénu pro všechny druhy užitkových čtyřkolek (ATV).
Cena: 4 000 Kč

ELEKTRICKÝ NAVIJÁK 17000lb ( 7,7t )
ELEKTRICKÝ NAVIJÁK 17000lb ( 7,7t )
Nejsilnější model používaný pro velké odtahovky, hasiče apod. Kompletně zesílená konstrukce a převodovka, maximální tažná síla.
Cena: 17 400 Kč